Winkelwagen:

0 item(s) - € 0,00
U heeft geen producten in uw winkelwagen.

0

Sanias Acetylcysteine 200 mg

Dubbelklik op de afbeelding voor groot formaat

Uitzoomen
Inzoomen

Sanias Acetylcysteine 200 mg

Snel overzicht

Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt gemakkelijk kan worden opgehoest.
Acetylcysteine 200 mg.
Kenmerken: Sanias per 30sach.
EAN: 8716049000063.
Groep: Sanias hoest www.de-drogisterij.nl
€ 5,11

Per / Inhoud: 30 sachets

Sanias Acetylcysteine 200 mg per / inhoud: 30 sachets Details

Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dun en vloeibaar wordt gemakkelijk kan worden opgehoest.
Acetylcysteine 200 mg.
Kenmerken: Sanias per 30sach.
EAN: 8716049000063.
Groep: Sanias hoest www.de-drogisterij.nl

Actavis 8716049000063 D_868818

Acetylcysteïne Sanias 200 mg, poeder in sachet

Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest

Geneesmiddel

RVG nummer 16112=12777 UAD

Toepassing
Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het dunvloeibaar wordt en gemakkelijk kan worden opgehoest. Acetylcysteine Sanias kan worden gebruikt bij aandoeningen van de luchtwegen, zoals astma, bronchitis (ontsteking van het slijmvlies van de luchtpijp), emfyseem, mucoviscidose (taaislijmziekte) en bij bronchiëctasieën (langdurige verwijding van een vertakking van de luchtpijp).

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is 200 mg acetylcysteïne per sachet.
Hulpstoffen: mannitol (E421), sacharoïdenatrium (E954), sinaasappelolie

Dosering
Kinderen van 2 t/m 7 jaar:
2 maal per dag 1 sachet van 200 mg.
Kinderen ouder dan 7 jaar en volwassenen:
3 maal per dag 1 sachet van 200 mg.

Gebruik

De inhoud van de sachet (zakje) vlak voor gebruik oplossen in een glas water, omroeren en het gehele mengsel opdrinken. Een half zakje kan het beste worden ingenomen door een heel zakje op te lossen in een glas water, daarna slechts de helft van de oplossing te gebruiken en de resterende oplossing weg te gooien. 

De sachet niet in melk of andere dranken oplossen.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Niet gebruiken bij
- U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. 
- Kinderen onder 2 jaar mogen dit middel niet gebruiken.

Fabrikant:
Aurobindo Pharma B.V.
Baarnsche Dijk 1
3741 LN BAARN

 

 

Extra informatie

EAN Code 8716049000063
merk Actavis
OEM Nee
Hoeveelheid 30 sachets